HABERLER


BAŞKAN SEÇİMLER İLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU

Başkanımızdan Teşekkür Mesajı

Baskil Belediye Başkanı Av. İhsan AKMURAT 1 Kasım seçimi için açıklamada bulundu.

 

 Saygıdeğer Hemşehrilerim,

Çok Muhterem Baskil Seçmenleri,

   Baskil Belediye Başkanı Av. İhsan AKMURAT, 1 Kasım Seçimleri’nde, milletimizin ilgisi Ak Partiyi Tek Başına, İş Başına getirdi. Seçimde partimize ve bizlere yakınlık gösteren seçmenlerimize; teveccüh ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum; Allah(cc) hepinizden razı olsun.

 Başkan AKMURAT,  Baskil 1 Kasım seçiminde  % 82.3 oranla Ak Partiye destek olmuştur ve destek olmaya da devam edecektir.  

   Bu seçimlerde, Baskil’deki seçmenlerimiz; partimize % 82.3 oranında destek vermiş ve partimize sahip çıkmıştır. Çok büyük destekler vererek, oylarımızı arttıran seçmenlerimiz, Baskil merkez mahallelerinde ve köylerimizde bizleri birinci parti durumuna getirdi.

Seçim sonuçlarına göre Baskil’in % 82.3’lük oranı; Elazığ merkeze ve diğer ilçelere göre değerlendirdiğimizde ilçemiz bu seçimde de Ak Partiye çok büyük bir destek verdiği açıkça ortadadır.  Baskil’in partimize teveccühü ve desteği bizler için önemlidir. İnşallah bizlerde hizmetlerimizi daha çok arttırarak devam ettireceğiz..

Baskil Belediye Başkanı olarak İnanıyorum ki Ak Parti iktidarı hizmetlerini yine halktan ve Hak’tan yana sürdürecektir. Gözü yaşlı coğrafyalara umut olmayı sürdürerek, dünyadaki tüm mazlum milletlerin yanında olmayı da görev bilecektir.

Bu duygularla, bizlere destek veren, dualarını üzerimizden esirgemeyen partili, partisiz tüm hemşehrilerime, saygıdeğer Baskil seçmenine çok teşekkür ediyor, ayrıca seçim çalışmalarında sürekli bizlere destek olan ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 1 Kasım Genel Seçim sonuçlarının başta ilçemize, ülkemize, İslâm ve insanlık âlemine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan(cc) niyaz ediyorum.

Selâm, saygı ve dua ile.

 

 

 Ekleme Tarihi:3.11.2015
Okuma Sayısı:1379Yorumlarınız için teşekkürler.......

Ad Soyadı:  
Yorumunuz: